Przeglądanie
Kategoria: Trójka leszcze

Nasza drużna na Mistrzostwach Spławikowych Szkółek Wędkarskich Okręgu Mazowieckiego PZW

Nasza drużna na Mistrzostwach Spławikowych Szkółek Wędkarskich Okręgu Mazowieckiego PZW

W niedzielę 8 września 2019 r. na Kanale Żerańskim w Kobiałce odbył się zawody spławikowe. Młodzi wędkarz z naszej szkółki PZW Narew „Trójka Leszcze” uczestniczyli w zawodach zorganizowanych przez Komisję Młodzieżową OM PZW.  W zawodach wzięło udział 101 młodych zawodników w trzech kategoriach wiekowych: U-12, U-14 i U-16, oraz w kategorii integracyjnej. Łącznie zgłoszono 17 drużyn.  Pogoda w tym dniu nie sprzyjała zawodnikom. Przez całe zawody padał deszcz. Ryby pomimo deszczu współpracowały z zawodnikami. Łowiono głównie ukleje, płocie i leszcze…..

Czytaj Więcej Czytaj Więcej

OLIMPIADA MŁODZIEŻOWA W SOCZEWCE

OLIMPIADA MŁODZIEŻOWA W SOCZEWCE

Reprezentacja naszego koła w składzie Bazydło Patrycja, Bazydło Sebastian, Oliwier Nurczyk i Piotr Terlikowski warz z opiekunami uczestniczyła w dniu 17 czerwca w dwudniowej Olimpiadzie Młodzieży Wędkarskiej. Ostatecznie nasza drużyna zajęła V punktowane miejsce.

XI Olimpiada Młodzieży Okręgu Mazowieckiego

XI Olimpiada Młodzieży Okręgu Mazowieckiego

W dniach 27-28.05.2017 odbyła się XI Okręgowa Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich w Nowym Duninowie k/Płocka. Koło 38 „Narew” Ostrołęka reprezentowała drużyna w składzie: Bazydło Sebastian kat. 12 lat; Terlikowski Piotr kat. 14 lat; Bazydło Patrycja kat. 16 lat. Indywidualnie startowali Sieniawski Kacper kat. 12 lat i Nurczyk Oliwier kat. 12 lat. Najlepsze wyniki osiągnęli:

SUKCES NASZEJ MŁODZIEŻY „TRÓJKA LESZCZE”

SUKCES NASZEJ MŁODZIEŻY „TRÓJKA LESZCZE”

W dniach 3,4 i 5 lutego w Stąporkowie k.Kielc odbyła się Olimpiada Halowa Młodzieży w Sportach Wędkarskich.W olimpiadzie tej uczestniczyli nasi zawodnicy Sebastian Bazydło, Piotr Terlikowski i Kacper Sieniawski. Sukcesem okazało się  I i II miejsce w kategorii drużynowej , Nasi zawodnicy reprezentowali Okręg Mazowiecki PZW.Cieszymy się z tak wyśmienitej postawy naszych chłopców. Podziękowania należą się także opiekunom sportowej młodzieży tj. Ani,Pawłowi i  Zdzichowi.

HALOWE MISTRZOSTWA RZUTOWE OMPZW

HALOWE MISTRZOSTWA RZUTOWE OMPZW

W dniu 10.12.2016 w Ząbkach odbyły się II Otwarte Halowe Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego w Wędkarstwie Rzutowym w których startowała reprezentacja Koła 38 Narew w Ostrołęce. Drużynę Koła stanowili członkowie Szkółki Wędkarskiej „3Leszcze”.

MEDALOWY PIOTRUŚ

MEDALOWY PIOTRUŚ

W dniu 10.09.2016 w Warszawie na kanale żerańskim odbyły się ogólnopolskie zawody spławikowe o memoriał Stanisława Wolickiego.Na zawodach nie zabrakło też reprezentantów z naszego koła Narew 38.

„LESZCZYKI” TRENUJĄ PRZED OLIMPIADĄ

„LESZCZYKI” TRENUJĄ PRZED OLIMPIADĄ

Czas biegnie nieubłaganie i coraz bliżej do olimpiady młodzieży wędkarskiej w Soczewce. Nasi zawodnicy z „Trójki Leszcze” trenują intensywnie dyscypliny rzutowe oraz testy z wiedzy wędkarskiej. Dyscypliny olimpiady to nie tylko zawody w wędkowaniu ale także rywalizacja w sportach rzutowych specjalnymi wędziskami. Na uwagę zasługuje najmłodsza dziewczynka Julia Butkowska lat 8 dla której będzie to pierwsza w życiu olimpiada. Poza Julia w szkółce są sami chłopcy , Oliwier Nurczyk, Filip Butkowski, Bartłomiej Grouz, Kacper Sieniawski, Sebastian Bazydło oraz weterani

LESZCZE Z WIZYTĄ U KOPERNIKA

LESZCZE Z WIZYTĄ U KOPERNIKA

W dniu 31 stycznia młodzież ze szkółki wędkarskiej „3 Leszcze” wybrała się na wycieczkę do Centrum nauki Kopernik w Warszawie. Młodzi wędkarze mogli zapoznać się z mechanizmami fizycznymi funkcjonującymi na co dzień w naszym życiu, oraz wykorzystać niektóre zjawiska oraz podpatrzeć jak można znaleźć je w wędkarstwie ( czy spławik to też prawo Archimedesa ???). Dziękujemy opiekunom Pani Ani i Michałowi za zaangażowanie i pomoc w organizacji wycieczki.

Olimpiada pod Płockiem

Olimpiada pod Płockiem

W dniach 09-10.05.2015 w miejscowości Soczewka koło Płocka odbyła się dziewiąta edycja Okręgowej Olimpiady Młodzieży w Sportach Wędkarskich, Okręgu Mazowieckiego Polskiego Związku Wędkarskiego w Warszawie. Udział w imprezie wzięła też drużyna Koła Nr 38 Narew w Ostrołęce w składzie: Sebastian Bazydło, kat do lat 12; Piotr Terlikowski kat. do lat 14; Dominik Zawojek kat. do lat 16. Opiekunem i trenerem zawodników był kolega Grzegorz Tyszka. Dyscyplinę spławikową w kategorii do lat 12 rozegrano na zalewie w M. Soczewka , a…

Czytaj Więcej Czytaj Więcej

„Trójka Leszcze” na Olimpiadzie w Nieporęcie

„Trójka Leszcze” na Olimpiadzie w Nieporęcie

Komisja Młodzieżowa Okręgu Mazowieckiego PZW zorganizowała w dniach 07-08.06.2014 VIII Olimpiadę Młodzieży  w Sportach Wędkarskich w Nieporęcie. W Olimpiadzie udział wzięli  Sebastian Bazydło oraz Dominik Zawoje z naszej Szkółki Wędkarskie „Trójka Leszcze” Zawody spławikowe odbyły się nad Kanałem Żerańskim w miejscowości Kobiałka 07.06.2014 o godzinie 8.00    

Ferie z wędką 2014

Ferie z wędką 2014

Jak co roku Młodzież ze Szkółki Wędkarskiej „3 Leszcze” aktywnie spędza ferie doskonaląc się w technice rzutowej do tarczy Arenberga . Rzut jest jedną z konkurencji trójboju spinningowego. Zajęcia odbywaj się codziennie w Szkole Podstawowej nr 3 Już w maju olimpiada młodzieży wędkarskiej organizowanej przez Okręg Mazowiecki PZW- chciałoby się zdobyć parę medali „olimpijskich”    

„Trójka Leszcze” na Mistrzostwach OM PZW szkółek wędkarskich

„Trójka Leszcze” na Mistrzostwach OM PZW szkółek wędkarskich

W dniu 29 września b.r. odbyły się V Spławikowe Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego PZW Szkółek Wędkarskich. Zawody spławikowe zostały rozegrane na zalewie Łoje w miejscowości Łoje k. Przasnysza, w jednej trzy godzinnej turze, zgodnie z zasadami sportu wędkarskiego w trzech sektorach: sektor A – zawodnicy do lat 12, sektor B – zawodnicy do lat 14, sektor C – zawodnicy do lat 16. Wzięła w nich udział reprezentacja naszego koła, zawodnicy Trójki Leszcze.

Występ naszej kadry na VII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieżowej w Sportach Wędkarskich

Występ naszej kadry na VII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieżowej w Sportach Wędkarskich

W dniach 25-26.05.2013r. odbyła się w Wyszkowie VII Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży w Sportach Wędkarskich. Dzięki dużemu zaangażowaniu ze strony kolegów z naszego Koła  ( Grzegorz Tyszka, Piotr Wrzeszcz, Michał Terlikowski )   i trenera Zdzisława Sienickiego,  kadra naszej Młodzieżowej Szkółki „Trójka Leszcze” przy kole Narew 38 zdobywa coraz to lepsze miejsca. W trójboju rzutowym zajęli V miejsce w składzie:

Rozstrzygnięcie konkursu rysunkowego ( I miejsce naszego reprezentanta)

Rozstrzygnięcie konkursu rysunkowego ( I miejsce naszego reprezentanta)

W niedzielę 12 maja 2013 r. odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ogłoszonego przez Komisję Młodzieżową Okręgu Mazowieckiego PZW i Zarząd Koła Nr 53 przy Ministerstwie Sprawiedliwości w ramach XII edycji „Tygodnia Czystości Wód”. Tematyka prac dotyczyła uprawiania sportu wędkarskiego ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa nad wodą, a także problematyki ekologii i czystości zbiorników wodnych oraz ich otoczenia, pt. „Rzeka, jezioro, zalew – dla ludzi i zwierząt”. Celem konkursu było ukazanie za pomocą znaku plastycznego, obrazu, tekstu, plakatu lub techniki multimedialnej konieczności…

Czytaj Więcej Czytaj Więcej

Ferie z wędką

Ferie z wędką

Szkółka wędkarska „Trójka leszcze” działająca przy kole NAREW nr 38 w dniu 29 stycznia ćwiczyła rzuty spinningowe do tarczy Arenberga. Rzut jest jedną z konkurencji trójboju spinningowego. Członkowie naszej szkółki przygotowują się do olimpiady młodzieży w sportach wędkarskich, organizowanej przez Okręg Mazowiecki PZW, która odbędzie się już niedługo. Pod koniec zajęć ćwiczyli przygotowywanie wędek do łowienia ryb spod lodu.