Category Archives: OGŁOSZENIA

unnamed

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA | Dodaj komentarz

Znaki (zezwolenia) 2023r !!!

Zarząd Koła Wędkarskiego ,,Narew” nr 38 informuje, że od dnia 21.12.2022r. jest możliwość uzyskania znaczków lin jpg(zezwoleń) PZW na 2023r. Zainteresowani wędkarze proszeni są o zgłaszanie się osobiście do  skarbnika Koła  kol. Zdzisława Sienickiego, w sklepie wędkarskim ,,Lin” przy ulicy Chopina 4. Członkowie uprawnieni do zniżek powinni posiadać dokument na podstawie, którego ma być zastosowana ulga ( odznaczeni, uczniowie itp.) .  Przypominamy również o OBOWIĄZKU zdawania starych zezwoleń połowowych z 2022r. Ponadto, Zarząd Koła informuje, że przy naszym  kole działa Komisja Egzaminacyjna przeprowadzająca egzaminy na kartę wędkarską . Zapraszamy wszystkich chętnych,  sympatyków cichego i miłego wypoczynku z wędką w ręku w celu otrzymania w/w karty  do sklepu wędkarskiego ” LIN”

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA | Dodaj komentarz

Mistrzostwa spinningowe rozstrzygnięte.

W dniu 5 czerwca odbyły się mistrzostwa spinningowe naszego koła z łodzi w miejscowości Strzyże na rzece285263705_1399639750513973_5746578990278348924_n Narew. Piękne puchary trafiły do: I miejsce Jan Zięba II miejsce Paweł Garbulewski  III miejsce Łukasz Garbulewski IV miejsce Hubert Szczerbicki V miejsce Paweł Rukasz .

Puchar za największego okonia otrzymał Jan Zięba.

Puchar za największego  szczupaka otrzymał Hubert Szczerbicki.

Gratulujemy zwycięzcom.   

 

play galeria

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA | Dodaj komentarz

Uwaga ! konieczność wypełnienia karty ewidencyjnej wędkarza

Na potrzeby centralnego rejestru Polskiego Związku Wędkarskiego… 

Art.36 ust. 1 Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. karta_ewidencyjna_wedkarza_mala926z późn. Zm.) nakłada na Polski Związek Wędkarski (PZW), jako administratora danych osobowych, obowiązek zastosowania środków technicznych i organizacyjnych zapewniających ochronę przetwarzanych danych osobowych członków PZW i innych wykupujących zezwolenie na wędkowanie na wodach PZW, odpowiedni do zagrożeń oraz kategorii danych objętych ochroną, a w szczególności nakłada obowiązek zabezpieczenia danych osobowych przed ich udostępnieniem osobom nieupoważnionym, dostępem przez osobę nieuprawnioną, przetwarzaniem z naruszeniem ww. Ustawy oraz zmianą, utratą, uszkodzeniem lub zniszczeniem. Zgodnie  z Art. 36 ust. 2 ww. Ustawy, PZW zobowiązany jest prowadzić dokumentację opisującą sposób opisywania tych danych oraz środki, o których mowa w Art. 36 ust 1 ww. Ustawy.

                W celu realizacji obowiązków wynikających z Ustawy o ochronie danych osobowych, PZW nakazuje wszystkim członkom wypełnienie poniższej Karty Ewidencyjnej, zgodnie z §14 Statutu PZW oraz Uchwałą Prezydium Zarządu Głównego PZW z dn. 21.11.2015 r., zatwierdzoną Uchwałą Zarządu Głównego PZW w dn. 18.12.2015r.

Podczas opłacania składek, każdy wędkarz musi wypełnić niżej zamieszczony druk. Jeśli ktoś ma ochotę, można wydrukować i przynieść już wypełniony. Z pewnością skróci to czas oczekiwania

Link do wydruku: karta ewidencyjna wędkarza

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA | Dodaj komentarz

OSTRZEŻENIE PRZED CIENKIM LODEM

Zwracamy się do wszystkich wędkarzy o rozsądek i radykalne podejście do obecnych warunków zdjecie,pelne,346780,20121231,trzeba-byc-niezlym-desperatem-zeby-wlazic-na-tak-cienki-lodpogodowych.Niektórzy wędkarze chcieliby już wejść na lód.Stanowczo odradzamy takie przedsięwzięcia.Niektóre zbiorniki pokryły się już warstwą kilkucentymetrowego lodu ( do 5 cm) ale utrzymująca się minusowa temperatura w nocy do – 3 stopni nie zapewnia trwałego przyrostu lodu i nie zwiększa jego wytrzymałości.  Jeszcze raz stwierdzamy, że lód o grubości 5 cm nie utrzyma pewnie jednego lub kilku wędkarzy  dodatkowo obciążonych sprzętem wędkarskim.

 

Zdjęcie z 2017 roku

Zdjęcie z 2017 roku

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA | Dodaj komentarz

KONKURS NA DZIEŃ WĘDKARZA ROZSTRZYGNIĘTY

konkulosowanie nagród:

1. Szymański Władysław

2. Bazydło Paweł

3. Bazydło Anna

4. Gumkowski Janusz

Pozostałe 12 osób zostanie nagrodzone koszulkami koła Narew oraz gadżetami wędkarskimi

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA | Dodaj komentarz

Nabór na strażnika

ZARZĄD KOŁA NAREW OGŁASZA NABÓRtt
KANDYDATÓW NA STRAŻNIKÓW
SPOŁECZNEJ STRAŻY RYBACKIEJ

WYMAGANIA DLA KANDYDATÓW :

1. CZŁONKOSTWO W KOLE PZW NAREW 38

2. NIENAGANNA OPINIA WŚRÓD WĘDKARZY Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA | Dodaj komentarz

łódź wędkarska na zbiorniku Wykrot

Drodzy wędkarze od dziś 1 maja stacjonuje na zbiorniku Wykrot łódź wędkarska sum 380 dla członków naszego 20150430_145204koła zapisy w sklepie wędkarskim Lin ul. Chopina 4

Posiadamy też łodzie na jeziorze Sasek Wielki, jeziorze Mokrym oraz jeziorze Brajnickim

Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA | Dodaj komentarz

Koszulki z logo koła Narew

Sklep Wędkarski „LIN” posiada w sprzedaży koszulki z  logo 19510_436972099798857_6228176151276401367_n Koła Narew nr 38. 10930070_436972133132187_2446024490279805532_nZapraszamy wszystkich członków i wędkarzy do zakupu.

Sklep Wędkarski „LIN” ul.Chopina 4 07-410 Ostrołęka

 

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA | Dodaj komentarz

Nowa łódź dla naszych wędkarzy z PZW Narew

W dniu dzisiejszym Koło PZW Narew nr 38 wzbogaciło się o nową łódkę wiosłową dla swoich członków. Łódka typu 20150225_101657Jola długość 420 cm szerokość 165 cm. Łódź będzie stacjonowała na Jeziorze Mokrym ze względu na duże zainteresowanie wędkarzy w ubiegłym roku, zdecydowaliśmy się zakupić kolejną łódź na w/w Jezioro. Od 1 maja cztery łodzie będą do dyspozycji naszych wędkarzy, którzy będą chcieli łowić ryby lub popływać. Przypominamy że łodzie naszego koła PZW Narew stacjonują na Jeziorze Brajnickim – 1 szt. , Jeziorze Sasek Wielki – 1-szt. , Jeziorze Mokre – 2 szt. Zarząd koła planuje w przeciągu 2 miesięcy zakupić kolejną łódź która stacjonować będzie na Wykrocie. Więcej informacji uzyskacie w sklepie wędkarskim Lin ul. Chopina 4  Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA | Dodaj komentarz

Zniżka dla młodzieży do lat 16-stu

Informujemy, że młodzież do lat 16 wykupująca składki w naszym kole otrzyma zniżkę 100% na składkę andczłonkowską. W  praktyce wygląda to tak, że Koło pokrywa składkę członkowską natomiast młody wędkarz ponosi koszt składki okręgowej w wysokości 30 zł. Ponadto młodzi wędkarze  do lat 16-stu zwolnieni są z opłaty egzaminacyjnej (30zł) oraz koszu legitymacji członkowskiej w wysokości 5 zł.

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA | Dodaj komentarz

łodzie wędkarskie do wypożyczenia

Zarząd Koła „Narew” informuje, że od dnia 1 maja 2023r.  udostępnia łodzie wędkarskie wSANYO DIGITAL CAMERA miejscowości , Brajniki (jezioro Brajnickie)   Rzeka Narew msc Korczaki oraz zbiornik Wykrot dla członków naszego Koła i osób z zewnątrz.

Co roku z łodzi mogliśmy korzystać nieodpłatnie. Z powodu wprowadzenia kasy fiskalnej przez PZW, zmuszeni jesteśmy do wprowadzenia opłaty z jej korzystania Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA | Dodaj komentarz

Sprzedaż znaków Koła Narew w Goworowie i Baranowie

Punkty dystrybucji znaków Koła Narew nr 38 z Ostrołęki w Goworowie.PZW NAREW Ostroleka

Agata Majk (ubezpieczenia) ul. Witosa 1 Goworowo

Punkt sprzedaży znaków Koła Narew nr 38 z Ostrołęki w Baranowie.

Kawiarnia Bar „ZODIAK” Paweł Tadra ul. Madalińskiego 18 Baranowo

Zapraszamy !!!

 

 

opublikowano w: OGŁOSZENIA | Dodaj komentarz

INFORMACJA DLA WĘDKARZY !!!

Zarząd Koła „Narew” informuje, że główna dystrybucja znakówlinn wędkarskich naszego koła na 2023 rok odbywa się w sklepie wędkarskim „LIN” usytuowanym w Ostrołęce na ul. Chopina 4  ) – ulica dojazdowa do Sienkiewicza z placu 1 maja.

 

Posiadamy w sprzedaży znaki wędkarskie (zezwolenia) na rok 2023 Zapraszamy wszystkich wędkarzy, do wykupywania znaków w najbardziej rozwojowym kole wędkarskim w Ostrołęce.

Oferujemy:

  • grupowe wyjazdy na Mazury,
  • na wędkowanie podlodowe i morskie;
  • zawody wędkarskie; akcje zarybieniowe; szkolenie młodzieży, egzaminy na kartę wędkarską.

 

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA | Komentowanie nie jest możliwe

Wykup ZNAKI !

W Ę D K A R Z U !!!
Wykupując ZNAKI na  2023 r. m.in. w KOLE  PZW  „NAREW” nr 38 otrzymujesz dodatkową możliwość wędkowania na 25 jeziorach. W okolicach Szczytna bez dodatkowych opłat oraz zaproszenie na imprezy wędkarskie.

opublikowano w: OGŁOSZENIA | Komentowanie nie jest możliwe