Category Archives: IMPREZY

Mistrzostwa spinningowe z łodzi w Strzyżach

W dniu 17 czerwca bieżącego roku w stanicy wędkarskiej w miejscowości Strzyże odbyły się Mistrzostwa Spinningowe koła PZW Narew 38 z łodzi .Po 6 godzinach walki w słoneczny i gorący dzień na podium stanęli:

IMG_03221. Łukasz Garbulewski

2. Łukasz Romanik

3.Grzegorz Kuszneruk

Największą rybę zawodów złowił Łukasz Romanik Okoń 37,5 cm

Zawody rozegrane zostały na żywej rybie. Wszystkie z powrotem pływają w Narwi. Na zawodach żerował głównie okoń ale trafił się też piękny okaz Zbyszkowi Lis był to Leszcz około 3 kg lecz nie został on punktowany w zawodach ponieważ jest to biała ryba. Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, IMPREZY | Dodaj komentarz

Mistrzostwa podlodowe PZW Narew

Wyślij dniu 18.02.2018 roku na jeziorze Nidzkim IMG_0101odbyły się Mistrzostwa podlodowe wędkarzy zrzeszonych w kole PZW Narew. Była to wycieczka „impreza” połączona z Mistrzostwami podlodowymi. W imprezie wzięło udział 32 wędkarzy, zaś w zawodach uczestniczyło 22 osoby, po 5 godzinnej walce 22 wędkarzy łącznie złowiło 65 kg ryb.

Mistrzem koła na rok 2018 został:

1. Choromański Marek z punktacją 6510 punktów.

2. Pietras Adam z punktacją 5530 punktów.

3. Wrzeszcz Piotr 5455 punktów

4. Grądzki Tomasz 4875 punktów    Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, IMPREZY | Dodaj komentarz

Zawody federowe na Wykrocie

W dniu 1.10.2017 roku wędkarze z koła Narew 38 zakończyli zmagania wędkarskie na zawodach federowych IMG_0140rozgrywanym na trudnym łowisku na Wykrocie..
Warunki do wędkowania były nie najlepsze, zimna noc i ciągle wiejący z północy zimny wiatr. Nie sprzyjało to połowom wędkarskim. Łowiono głównie małe leszczyki i płotki. Ogółem walczyło w zawodach 36 zawodników .

I MIEJSCE – Leonarski Leszek
II Miejsce – Piotr Wrzeszcz
III Miejsce – Pokornicki Karol
Podziękowania dla Ani, Justyny,  Pawłowi B, Pawłowi R i Sebastianowi za organizację.

Oraz sponsorom: Delikatesy Delicje ul. Sienkiewicza, Piekarnia Rycharski, Sklep wędkarski LIN ul. Chopina Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, IMPREZY | Dodaj komentarz

Mistrzostwa spinningowe z łodzi

W dniu 17.09.2017 w miejscowości Strzyże nad Narwią odbyły się zawody spinningowe z łodzi na żywej rybie o ” 21462737_856844877811575_3774769839810298848_nMistrzostwo Koła Narew 38″. Do rywalizacji stanęło 26 zawodników. Jak na tę porę roku pogoda dopisała choć chwilami troszeczkę padało. Szczupaki w tym roku współpracowały z wędkarzami trafiło się około 10 sztuk lecz do miary trafiło tylko dwa. Okoni było około 40 sztuki i jeden wymiarowy boleń. Wszystkie złowione ryby wróciły do wody.

Klasyfikacja końcowa: Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, IMPREZY | Dodaj komentarz

XI DESZCZOWY MARATON ZAKOŃCZONY

WYNIKI DESZCZOWEGO MARATONU

Po kilkudziesięciu godzinach zmagań z deszczem , wiatrem , błotem i słabymi braniami ryb XI maraton wędkarski IMG_0717koła Narew 38 dobiegł końca. W maratonie wzięło udział 14 trzyosobowych drużyn 12 z Narwi i 2 z Różanki w Różanie. Oto wyniki czterech premiowanych drużyn: Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, IMPREZY | Dodaj komentarz

Dzień Dziecka z kołem PZW NAREW

Piknik rodzinny i zawody z okazji Dnia Dziecka dla  wędkarskiego „narybku” naszego koła już za nami.  Po raz IMG_0577kolejny stawy w Czerwinie stały się areną zawodów dla dzieci i młodzieży członków naszego koła.
Tym razem nie wygrał jednak ten, kto złowił najwięcej ryb. Zorganizowaliśmy dwubój, który polegał na tym, że po dwóch godzinach łowienia zawodnicy w dwóch turach zdobywali punkty poprzez rzucanie piłeczką tenisową do celu. Dopiero po zsumowaniu punktów z obu konkurencji jury wskazało zwycięzców w trzech kategoriach wiekowych.
Dorodne karpie i wiele kilogramów złotych i srebrnych karasi oczywiście wróciły do wody.  Nie wszyscy mogli wygrać – tak to już jest w sporcie – każdy jednak wyjechał i syty i zadowolony. Zarówno opiekunowie, rodzice
i dziadkowie, jak i ich pociechy, wszyscy bawili się tego dnia doskonale i korzystali z pogody i radosnego nastroju wędkarskiego Dnia Dziecka koła PZW NAREW. Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, IMPREZY | Dodaj komentarz

Zawody spinningowe „Okoń Narwi”

W dniu dzisiejszym 21.05.2017 odbyły się największe zawody organizowane w Ostrołęce i powiecie ostrołęckim IMG_0342„OKOŃ NARWI” pod patronatem Starosty Ostrołęckiego. W zawodach wzięło udział 53 wędkarzy w Ostrołęki, Powiatu Ostrołęckiego oraz Ostrowi Mazowieckie, Warszawy, Małkini, Komorowa ,Szczytna i Różana. Nagrodą główną ufundowana przez Starostę ostrołęckiego był Silnik elektryczny Jaxon  losowany wśród uczestników startujących w zawodach. Pierwsze miejsce zajął Zbigniew Lis otrzymał puchar pamiątkowy oraz kołowrotek ufundowany przez Starostę ostrołęckiego – nagrodę wręczył wicestarosta Krzysztof Parzychowski, na drugim miejscu uplasował się Leszek Krawczyk nagrodę w postaci pucharu i kołowrotka ufundował i wręczył Przewodniczący Rady Miasta OstrołekiJerzy Grabowski. Trzecie miejsce zajął Łukasz Romanik PZW Narew. Czwarte miejsce zajął kolega  z koła Energopap Tadeusz Przyborowski który otrzymał puchar pamiątkowy oraz kołowrotek ufundowany przez ostrołęckiego Starostę. Na piątym miejscu uplasował się Paweł Rukasz z koła Narew 38 Ostrołęka który otrzymał puchar i kołowrotek od Wicestarosty ostrołęckiego. Największego okonia zawodów złowił Andrzej Załęski otrzymał statuetkę rzeźbionegoo ręcznie okonia oraz kołowrotek ufundowany przez firmę Szamba Ekologiczne Rafał Wojtkowiak. Największą rybę, Bolenia złowił Zbigniew Lis otrzymał statuetkę pamiątkową oraz kołowrotek ufundowany przez firmę TRONY Mariusz Mierzejewski. Wszyscy zawodnicy otrzymali nagrody rzeczowe w postaci kołowrotków, przynęt wędkarskich, plecaków, toreb, Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, IMPREZY | Dodaj komentarz

Mistrz wędkowania podlodowego wyłoniony

W zimnych powiewach wiatru i lodowatej mżawce rozegraliśmy Mistrzostwa Podlodowe. Zawody zostały skrócone ze IMG_0104względu na silny wiatr i lodowatą mżawkę. Pomimo takich skrajnych warunków 24 zawodników walczyło o czołowe lokaty w mistrzostwach. Ostatecznie najwytrwalszy i doświadczony Grzegorz Tyszka zapunktował łapiąc 8 płotek , dało mu to zwycięstwo w tych zawodach. Dziękujemy uczestnikom, kibicom, Ani za smaczny gulasz oraz naszym sponsorom. Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, IMPREZY | Dodaj komentarz

Mistrzostwa spławikowe na kanale Tałckim

Prezentujemy listę zawodników mistrzostw kat. seniorzy oraz klasyfikację juniorów, zawodów spławikowych które 14572069_1771495523101367_136946288_oodbyły się 2 października na kanale Tałckim.

 

play galeria

 

 

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, IMPREZY | Dodaj komentarz

Zawody strażników

W dniu 11.09.2016 strażnicy walczyli w zawodach spławikowych na jeziorze Brajnickim. Janusz Gumkowski 14222140_652410824921649_4357659575465495181_nzwycięzcą zawodów Strażników, drugie miejsce Rafał Wojtkowiak na trzecim miejscu uplasował się Sławomir Budziłek  który złowił największa rybę zawodów. Gratulujemy!!!

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, IMPREZY, OCHRONA WÓD | Dodaj komentarz

Zwycięzcy zawodów gruntowych

Zawody gruntowe na Narwi wyłoniły pięciu klasyfikowanych zawodników na podium są to:IMG_3733

1 Miejsce Wiśniewski Dariusz  3560 pkt

2 Miejsce  Dawidczyk Jerzy   3400 pkt Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, IMPREZY | Dodaj komentarz

X JUBILEUSZOWY MARATON WĘDKARSKI

W dniach 30 i 31 lipca rozegraliśmy kolejny X jubileuszowy maraton wędkarski w którym wystartowało  14 IMG_3550trzyosobowych drużyn.

Walka z upałem i z rybami  nadwyrężyła nasze wędkarskie siły ale drużyna z Energopapu dowiodła swoich umiejętności i złapała ponad 28 kilogramów ryb.

Wrażeni z tego wędkarskiego festynu niezapomniane , niech żałują ci co nas chociażby nie odwiedzili na godzinę.

Najlepszym zawodnikiem maratonu został Mariusz Chrostek z Energopapu. Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, IMPREZY | Dodaj komentarz

Mistrzostwa spinningowe w Serocku

Największa rybę zawodów złowił Leszek Leonarski był to okoń o długości 36 cm20160619_091837

Pomimo upału i słabych brań zawody udały się z racji dobrych warunków w stanicy i zróżnicowanego i wielkiego łowiska.

Tytuł Mistrza koła w spinningowaniu wywalczył Zbigniew Lis z wynikiem osiem okoni. Wicemistrzem został debiutant Mateusz Jezierski , trzecie miejsce przypadło Grzegorzowi Tyszce.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom którzy tak licznie wzięli udział w naszych zawodach. Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, IMPREZY | Dodaj komentarz

DZIECIĘCE ŚWIĘTO W CZERWINIE

Tradycyjnie już dzieci swoje święto obchodziły podczas festynu zorganizowanego na stawach Czerwińskiego 41Towarzystwa Wędkarskiego “Karaś” .

51 małych zawodników w trzech kategoriach wiekowych walczyło w zawodach spławikowych łowiąc zapamiętale małe i duże karasie.

Cieszymy się, że w tym roku tak duża liczba dzieci i rodziców przyjechała na nasz festyn. Podczas zawodów rzutowych zorganizowanych przez instruktorów ze szkółki “Trójka Leszcze” dzieci sprawdziły się w dyscyplinach rzutowych.

Dziękujemy wszystkim uczestnikom, rodzicom oraz całej grupie kilkunastu działaczy z Koła Narew za organizację tak fajnej imprezy dla dzieci.   Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, IMPREZY | Dodaj komentarz

OKOŃ NARWI REAKTYWACJA

W dniu 15 maja w ramach obchodów “Dni Ostrołęki” wędkarze rozegrali na Narwi zawody spinningowe od tej pory IMG_2736nazywane “Okoniem Narwi”.

Zawody rozegrano pod patronatem Prezydenta Ostrołęki Janusza Kotowskiego oraz Przewodniczącego rady Miasta Jerzego Grabowskiego. Obydwaj panowie zaszczycili uroczystość wręczenia nagród laureatom zawodów.

Hitem zawodów okazał się wspaniały debiut Adama Kubła z Ostrołęki, który dopiero zaczyna przygodę ze spinningiem, został on zwycięzcą zawodów łowiąc bolenia 76,8 cm. Imprezę pogmatwała bardzo wietrzna pogoda, nie sprzyjało to braniom szczupaków ale za to złowiono ponad 50 okoni, a organizatorzy musieli dodatkowo zamocować mocniej bandery reklamowe sponsorów zawodów. Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, IMPREZY | Dodaj komentarz