Author Archives: andraszoka

NASZA MŁODZIEŻ NA MISTRZOSTWACH SZKÓŁEK

W dniu 09.09.2018 r. w miejscowości Kobiałka na Kanale Żerańskim odbyły się zawody spławikowe Szkółek WędkarskichOkręgu Mazowieckiego .

Zawody rozegrano w czterech kategoriach integracyjna , U12, U-14, U16, , razem wzięło udział blisko stu zawodników.

W kategorii juniorów U-14 wśród nagrodzonych stanął reprezentant koła Narew 38  Piotr Terlikowski,gratulacje dla młodego zawodnika.

 

unnamed

opublikowano w: AKTUALNOŚCI | Dodaj komentarz

Nasi wędkarze na Miodobraniu 2018

W dniu 26.08. br na zbiorniku Wykrot z okazji Miodobrania Kurpiowskiego odbyły sie zawody wędkarskie w kategoriach junior i senior. Juniorzy rywalizowali w spławiku a seniorzy w spinningu. Mimo nie najlepszych warunków pogodowych w obu kategoriach wśród nagrodzonych stanęli reprezentanci koła Narew 38.

Kategorię junior w spławiku wygrał Piotr Terlikowski , nagrodzony był takze Sebastian Bazydło . W kategorii seniorów wśród nagrodzonych byli Zbigniew Lis i Łukasz Garbulewski spinningiści z koła Narew 38.

 

DSC_2885

DSC_2891

opublikowano w: AKTUALNOŚCI | Dodaj komentarz

XXII Maraton zakończony

W dniach 7 i 8 lipca Zarząd koła Narew zorganizował dwunastą edycję maratonu wędkarskiego w którym wzięło 36774759_2082788048638778_4529615090390925312_nudział 9  trzyosobowych drużyn. Maraton przy sprzyjającej pogodzie ale katastrofalnie niskim poziomie wody rozegrano na rzece Narwi w m. Dyszobaba. Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI | Dodaj komentarz

OLIMPIADA MŁODZIEŻOWA W SOCZEWCE

Reprezentacja naszego koła w składzie Bazydło Patrycja, Bazydło Sebastian, Oliwier Nurczyk i Piotr Terlikowski IMG_20180617_141746warz z opiekunami uczestniczyła w dniu 17 czerwca w dwudniowej Olimpiadzie Młodzieży Wędkarskiej. Ostatecznie nasza drużyna zajęła V punktowane miejsce. Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, Trójka leszcze | Dodaj komentarz

NARESZCIE WAKACJE !!!!!

W dniu dzisiejszym Prezes Wojciech Jarząbek uczestniczył w zakończeniu roku szkolnego w zespole szkół nr 3 na stacji. Wręczył nagrody za sportowe osiągnięcia wędkarskie Patrycji i Sebastianowi Bazydło oraz Oliwierowi Nurczykowi. Dziękujemy naszym sportowcom wędkarskim i zapraszamy wszystkich na zajęcia szkółki wędkarskiej „Trójka Leszcze”.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI | Dodaj komentarz

III Edycja Okonia Narwi rozegrana (galeria zdjęć)

W dniu 20 maja br. Zarząd koła PZW Narew nr 38 w Ostrołęce dzięki wsparciu i pomocy Starostwa Powiatowego w IMG_0161Ostrołęce zorganizował zawody spinningowe w których uczestniczyli wędkarze z Ostrołęki, sąsiednich gmin, Małkini , Różana, Warszawy i Szczytna. Główną nagrodą losowaną wśród uczestników był silnik elektryczny do łodzi oraz fotel karpiowy i wysokiej klasy kołowrotki. Statuetki OKONIE dla pierwszych pięciu zawodników zostały wyrzeźbione ręcznie i pomalowane na specjalne nasze zamówienie.

Pogoda dopisała ryby także , zawodnicy łowili głównie okonie i szczupaki , których dzisiaj nie brakowało w narwiańskiej toni. Obecny na uroczystym wręczeniu Wicestarosta Powiatu ostrołęckiego miał pełne ręce nagród i pracy przy ich wręczaniu.

Zwyciężył Przemysław Wilmanowicz łowca największego szczupaka i pokaźnego stada okoni, drugi był Zbigniew Lis łowca największego okonia ( 32 cm) ,dalsze miejsca zajęli Mirosław Biegaj , Michał Jarząbek i Dariusz Skorek . Nikt z naszych zawodów nie wrócił z pustymi rękami, wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia zestawy wędkarskie, fotele karpiowe oraz kołowrotki.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom oraz kibicom a także obsłudze zawodów bez której taka impreza by się nie odbyła.  Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI | Dodaj komentarz

MAMY MISTRZA SPŁAWIKA 2018

W dniu 22.04.2018 w dwu-turowych zawodach spławikowych na kanale Jeglińskim wyłoniono Mistrza Koła Narew nr 38 na 2018 rok, został IMG_0175nim Zdzisław S Wicemistrzem został Piotr W

W kategorii junior Mistrzem koła został:Piotr T

Wicemistrzem został Sebastian B

W związku z RODO (ochrona danych osobowych) prosimy zawodników Mistrzostw Spławikowych o zgłoszenie się do sklepu LIN celem wyrażenia na piśmie zgody na publikację danych osobowych tj. pełnej listy wyników. Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI | Dodaj komentarz

Zawody Spinningowe „Pstrąg 2018″

IMAG0208

W dniu 15 kwietnia br. odbyły sie zawody spinningowe na zbiorniku Przyborowie zorganizowane przez koło wedkarskie w Komorowie. W zawodach wzięło 74 zawodników w tym nasza reprezentacja z koła Narew 38 w Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI | Dodaj komentarz

X SPRZATANIE I ODMULANIE OMULWI

W dniu dzisiejszym tj. 7 kwietnia wędkarz, animatorreceived_2029629847287932 i  „Mors Grześ” Grzegorz Ziemek wspólnie  i przy pomocy zorganizował dziesiąty jubileuszowy spływ Omulwią połączony ze sprzątaniem i czyszczeniem ze śmieci tej pięknej rzeki. Wielu młodych ludzi płetwonurków, strażaków, klub „Arapaima” oraz wiele innych osób związanych z wodą zainaugurowało sezon wodniacki z wielkim ekologicznym przytupem. Nasze koło wsparło te Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI | Dodaj komentarz

KOLEJNI SZCZĘŚLIWCY

W zeszłym tygodniu nastepni koledzy wędkarze odebrali nagrody w konkursie „SETNICY 2017″  nasze gratulacje

20180202_115607

DSC_0361

27867414_935933026569426_1925710999263233897_n

Publikacja zgodna z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych

 

 

 

opublikowano w: AKTUALNOŚCI | Dodaj komentarz

NAGRADZAMY „SETNIKÓW 2017″

W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy wręczanie nagród dla osób które wykupiły składki PZW w naszym kole z „okrągłą” liczbą sto i wielokrotnością .Pierwsze nagrody odebrali Marek Kawałek i Il Zbigniew . Kołowrotki na pewno przydadzą sie w nowym sezonie wędkarskim 2018.Nasze gratulacje.

 

20180127_132614DSC_0363-crop

 

 

 

 

 

 

Publikacja zgodna z Ustawą o Och.Danych Osobowych

opublikowano w: AKTUALNOŚCI | Dodaj komentarz

OSTRZEŻENIE PRZED CIENKIM LODEM

Zwracamy się do wszystkich wędkarzy o rozsądek i radykalne podejście do obecnych warunków zdjecie,pelne,346780,20121231,trzeba-byc-niezlym-desperatem-zeby-wlazic-na-tak-cienki-lodpogodowych.Niektórzy wędkarze chcieliby już wejść na lód.Stanowczo odradzamy takie przedsięwzięcia.Niektóre zbiorniki pokryły się już warstwą kilkucentymetrowego lodu ( do 5 cm) ale utrzymująca się minusowa temperatura w nocy do – 3 stopni nie zapewnia trwałego przyrostu lodu i nie zwiększa jego wytrzymałości.  Jeszcze raz stwierdzamy, że lód o grubości 5 cm nie utrzyma pewnie jednego lub kilku wędkarzy  dodatkowo obciążonych sprzętem wędkarskim.

 

Zdjęcie z 2017 roku

Zdjęcie z 2017 roku

opublikowano w: AKTUALNOŚCI, OGŁOSZENIA | Dodaj komentarz

Nasza reprezentacja młodzieży na zawodach rzutowych

W dniu 17 grudnia 2017 roku w Tłuszczu odbyły się  III Halowe Rzutowe Mistrzostwa Okręgu Mazowieckiego. W SONY DSCzawodach uczestniczyła nasza reprezentacja w składzie :Oliwer Nurczyk, Bazydło Sebastian, Terlikowski Piotr, Bazydło Patrycja Czytaj dalej

opublikowano w: AKTUALNOŚCI | Dodaj komentarz

PODZIĘKOWANIE DLA FIRMY KONGER

Dzieci , opiekunowie oraz Zarząd koła Narew 38 w Ostrołęce przesyła na ręce Pana Bogdana Gosztyły oraz pracowników firmy serdeczne życzenia świąteczne  oraz podziękowania za sponsoring w 2017 roku szkółki młodzieżowej wędkarstwa rzutowego.

SONY DSC

opublikowano w: AKTUALNOŚCI | Dodaj komentarz

ZARYBIENIA 2017 PODSUMOWANIE

Skończył się sezon na zarybianie Narwi i jej dopływów. W tym roku pomagaliśmy w zarybieniach prowadzonych przez Okręg Mazowiecki PZW  na Narwi i jej dopływach. Wpuściliśmy narybek miętusa, szczupaka, suma , klenia, jazia, karasia, lina. Dziękujemy strażnikom SSRyb. oraz osobom zaangażowanym w zarybienie, najmłodszym pomocnikiem zarybień był Wiktor lat 7.

20171120_150836

 

opublikowano w: AKTUALNOŚCI | Dodaj komentarz