MISTRZOWIE SPŁAWIKA WYŁONIENI

W dniu 22 bm.  na zalewie w miejscowości Zawodzie koło Myszyńca rozegraliśmy II zawody spławikowe celem wyłonienia Mistrza 70716856_1362825043880220_8654209232851173376_nspławikowego na 2019 rok.Po zaciętej walce trzech pretendentów do tego tytułu nie dali szans pozostałym zawodnikom. O tytuł mistrza walczyli Robert Damięcki , Rafał Jastrzębski i Piotr Wrzeszcz. Znowu rozdzielili pomiędzy siebie miejsca na podium, i tak II zawody wygrał Rafał Jastrzębski tuz za nim był Robert Damiecki, trzecie miejsca zajął Piotr Wrzeszcz. Ostatecznie po zliczeniu wyników z zawodów kwietniowych i wrześniowych mistrzem koła na ro 2019 został Robert Damięcki na tytuł wicemistrza zapracował Rafał Jastrzębski natomiast II wicemistrzem został Piotr Wrzeszcz.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy na nasze zawody mistrzostwa gruntowe zaplanowane na dzień 6 października.