III Edycja Okonia Narwi rozegrana (galeria zdjęć)

W dniu 20 maja br. Zarząd koła PZW Narew nr 38 w Ostrołęce dzięki wsparciu i pomocy Starostwa Powiatowego w IMG_0161Ostrołęce zorganizował zawody spinningowe w których uczestniczyli wędkarze z Ostrołęki, sąsiednich gmin, Małkini , Różana, Warszawy i Szczytna. Główną nagrodą losowaną wśród uczestników był silnik elektryczny do łodzi oraz fotel karpiowy i wysokiej klasy kołowrotki. Statuetki OKONIE dla pierwszych pięciu zawodników zostały wyrzeźbione ręcznie i pomalowane na specjalne nasze zamówienie.

Pogoda dopisała ryby także , zawodnicy łowili głównie okonie i szczupaki , których dzisiaj nie brakowało w narwiańskiej toni. Obecny na uroczystym wręczeniu Wicestarosta Powiatu ostrołęckiego miał pełne ręce nagród i pracy przy ich wręczaniu.

Zwyciężył Przemysław Wilmanowicz łowca największego szczupaka i pokaźnego stada okoni, drugi był Zbigniew Lis łowca największego okonia ( 32 cm) ,dalsze miejsca zajęli Mirosław Biegaj , Michał Jarząbek i Dariusz Skorek . Nikt z naszych zawodów nie wrócił z pustymi rękami, wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody pocieszenia zestawy wędkarskie, fotele karpiowe oraz kołowrotki.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom oraz kibicom a także obsłudze zawodów bez której taka impreza by się nie odbyła.  Wielkie podziękowania dla sponsorów.

play galeriaSponsorami zawodów byli:  

powiat o2016.05.18_18.01.22_1463587282_22logolin20170516_175732kongerWizyt_wka_us_ugi_budowlane_1_Przod-1424106719

 

Publikacja danych osobowych zgodna z RODO

Ten wpis opublikowano w: AKTUALNOŚCI. Dodaj do ulubionych permalink.

Dodaj komentarz