Mugga na komary, kleszcze i meszki w sklepie wędkarskim LIN

Mugga jest jednym z najbardziej popularnych i uznawanych na świecie preparatów chroniących ciało ludzkie przed komarami, kleszczami i innymi insektami, również tropikalnymi. W krajach zachodnich lepiej znany pod nazwą Mygga Natural. Podstawowym składnikiem preparatu Mugga jest – DEET w taki sposób dobrany, żeby być całkowicie bezpieczny dla człowieka, zachowując jednocześnie swoją niezwykle wysoką skuteczność działania. Środek o nazwie DEET ma za zadanie blokować receptory insektów ( komarów, kleszczy i innych ) na ok. 4-8 godziny ( długość uzależniona od rodzaju i gatunku insektów). Preparat Mugga występuje w Polsce w dwóch postaciach Roll-on na skórę o zawartości 20% DEET oraz Mugga Spray , który można aplikować bezpośrednio na skórę lub odzież z zawartością . Mugga w sprayu zawiera 9% środkaDEET.
Mugga
to jeden z najskuteczniejszych środków na komary jakie są na świecie przeznaczony do ochrony ciała przed ukąszeniami większości owadów.

U nas kupisz Mugga spray oraz Mugga roll-on Sklep wędkarski LIN ul. Chopina 4 Ostrołęka Zapraszamy!!!

Dlaczego preparat Mugga ?

Wyprodukowany został przy współpracy z Instytutem Medycyny Tropikalnej w Antwerpii w Belgii.

Mugga zdobyła wiele nagród w Europie przyznawanych za skuteczność działania . Preparat posiada referencje wielu znanych podróżników w kraju jak i również poza granicą przebywających w bardzo trudnych rejonach tropikalnych gdzie muszą być chronieni przed komarami, moskitami , które roznoszą śmiertelną malarię, dengę i żółtą febrę, żołnierzy przebywających na misjach, wędkarzy, myśliwych, ogrodników itp.

Zastosowanie MUGGA:

  • na komary (europejskie i tropikalne)
  • kleszcze
  • meszki
  • moskity,      mole, gzy itp.

Bezpieczeństwo stosowania preparatu MUGGA

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować preparatu w okolicach oczu, błon śluzowych i na otwarte zranienia. Preparat o przyjemnym dla ludzi zapachu, nie brudzi ubrania, wygodna aplikacja dla dzieci, ponieważ preparat jest w kulce.

Dla kogo?

Przede wszystkim dla każdego komu doskwierają  komary i meszki min.

– podróżnicy i osoby wybierające się do ciepłych krajówr> – osoby lubiące czynny wypoczynek na łonie natury
– myśliwi i leśnicy
– wędkarze
– działkowicze i ogrodnicy
– osoby zatrudnione przy eksploatacji lasu
– funkcjonariusze straży pożarnej i granicznej
– wojskowi stacjonujący w rejonach zalesionych
– rolnicy
– – młodzież uczestnicząca w obozach i koloniach letnich

Skład MUGGA

Sodium Styrene/Acrylate Copolymer(en) Sodium Lauryl Sulfate(en) trideceth-7, Carbomer, Triethanolamine, Methylparaben, Cyclomethicone en Dimethiconol, Propylparaben, Tetrasoduim EDATA, 9 % substancji czynnej – dwuetylotoluamid (DEET) i 0,9% frakcji olejków roślinnych, Aqua, Alcohol, Diethyltoluamide, Parfums.

Produkt posiada Atest PZH Nr.HŻ/O3360/96

Mugga Standard
(polecana w kraju)

Mugga Spray 9,5 % DEET

mugga

 

 

 

 

 

 

 

Mugga Roll-on 20 % DEET

mugga_roll_on50

Ten wpis opublikowano w: AKTUALNOŚCI, SKLEP LIN. Dodaj do ulubionych permalink.

Dodaj komentarz